Jak elegancko podarować pieniądze?

 

Sezon ślubny w pełni, jesteśmy zapraszani na uroczystości zaślubin, nierzadko mamy ich parę w roku. Oprócz kreacji na wieczór pojawia się również pytanie: co podarować nowożeńcom?
Z czego najbardziej będą się cieszyli?

Co im się najbardziej przyda?

Z czego będą zadowoleni?

Jeśli chodzi o wybór rzeczowego prezentu to temat na osobny wpis, a tymczasem chciałam się zająć tematem pieniędzy w formie prezentu. Jak elegancko i niebanalnie podarować gotówkę?  Nie w kopercie, nie zwitek banknotów - czyli jak? Jeśli lubisz się wyróżniać oraz chcesz dużo przyjemniej i bardziej komfortowo się czuć - podaruj pieniądze nieszablonowo a efektownie.

Po zrobieniu przeglądu w internetach :) wyłowiłam kilka ciekawych propozycji, głównie na stronach u osób zajmujących się rękodziełem i tworzących niepowtarzalne dzieła.

 

Moje pomysły

Pudełko ozdobne - z personalizacją w formie daty uroczystości oraz imion nowożeńców lub bez tego dodatku. Mogą być wykonane z drewna, tektury lub sklejki, w dowolnej kolorystyce i stylu - dopasuj do oczekiwań lub zainteresowań nowożeńców. Pudełko obdarowani mogą później wykorzystać np. do przechowywania biżuterii, bibelotów, zdjęć, zegarków lub innych drobnych przedmiotów.

 

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/KartKIGalanteriaPapiernicza/

Zdjęcie pochodzi ze strony: https://www.facebook.com/szmerypapiery/

 

Ramka - dla młodej pary z wyciętą personalizacją, gdzie można również włożyć banknoty, a później wykorzystać jako ozdobę do powieszenia na ścianie, oprawę na zdjęcia lub plakat itp.

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/artkakkatarzyna/

 

Exploding box/box ślubny - również z miejscem na gotówkę oraz ewentualną personalizację - pięknie i efektownie się prezentuje, robi wrażenie a motyw boxa można dopasować do upodobań młodej pary.

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/KartKIGalanteriaPapiernicza/

Zdjęcie pochodzi ze strony: https://www.facebook.com/Scrapkowy-K%C4%85cik-Gosi-323607228508072/

 

Czekoladownik - posiada miejsce na czekoladki, małą kopertę na pieniądze oraz płaską, ozdobną kieszonkę, jeśli zamawiacie u kogoś kto ręcznie wykonuje to możecie spersonalizować pudełko, dodać życzenia od siebie.

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/KartKIGalanteriaPapiernicza/

 

Komplet ślubny - czyli spersonalizowany album na zdjęcia np. ze ślubu, wesela i kartka w pudełku, gdzie można umieścić gotówkę. Niezapomniana pamiątka z uroczystości, w tradycyjnym wydaniu - do wklejania zdjęć - może być wykonana poniżej w stylu rustykalnym bądź w dowolnym innym.

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/szmerypapiery/

 

Jeśli powyższe opakowania zamawiacie u kogoś, kto wykonuje je ręcznie, to macie pewność solidnego wykonania oraz tego, iż nikt inny nie pojawi się na uroczystości z identycznym prezentem. Pudełka można zamówić w wielu różnych kolorach oraz stylach: rustykalnym, klasycznym, eleganckim czy glamour. W sklepach papierniczych również możemy dostać kilka propozycji, ale największy wybór jest wśród osób które zajmują się rękodziełem możecie szukać na stronach takich jak: Pakamera, Allegro czy Facebook. Ceny zaczynają się od 10 zł.

Lubisz się wyróżniać? Te propozycje są właśnie dla Ciebie, większość gości i tak przyjdzie
z bezpłciowymi kartkami lub kopertami. Nie zapomnijcie się podpisać - para młoda powinna wiedzieć od kogo otrzymała prezent!

 

Na koniec coś dla rozluźnienia lub inspiracji :) zabawny filmik - miłego oglądania: 

    wstecz