Prezent dla nauczyciela

Dodano: 24.06.2019

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami (zakończenie już 19 czerwca), postanowiłam przygotować wpis na temat prezentów dla nauczycieli. Oprócz tradycyjnych kwiatów i czekoladek możemy pomyśleć o czymś bardziej wyrafinowanym, oczywiście są to moje subiektywne propozycje i delikatnie zorientowałam się w temacie u zaprzyjaźnionych nauczycieli.

Oto kilka moich propozycji, mam nadzieję że będą przydatne:

Kosz prezentowy – można przygotować samemu bądź zamówić gotowy, w zależności od wielkości i ceny, kosze mają różna zawartość, mogą się w nim znaleźć następujące produkty: słodycze, kawa, miody, herbaty, alkohol, syropy, bakalie, ceny gotowych zestawów zaczynają się od 95 zł.

Karta podarunkowa – możemy ją zakupić prawie w każdym sklepie, za dowolną sumę od 20 zł w górę, w zależności od tego jaką kwotą dysponujecie. Duże znaczenie ma również to, dla jakiego nauczyciela ma być to prezent, inny bon kupicie polonistce, inny panu od matematyki, a jeszcze inny wuefiście, oto kilka miejsc, w których go dostaniecie:

  • Empik – królestwo książek, płyt i wielu innych przedmiotów – nadaje się dla wszystkich nauczycieli,
  • salon kosmetyczny – raczej dla żeńskiej części grona pedagogicznego, najlepiej nie narzucajmy zabiegów, pozostawmy dowolność obdarowanemu,
  • sklep typu Home&You – dla każdego, szczególnie jeśli wiecie, że wasz nauczyciel właśnie się urządza, przeprowadza lub buduje dom,
  • w każdej galerii handlowej – osoba obdarowana może ją zrealizować w każdym sklepie, który jest w danej galerii, nieograniczone możliwości, każdy znajdzie coś dla siebie.

Album – ze zdjęciami klasy, nauczycieli, z wycieczek, ze szkoły, z różnych uroczystości – dobry prezent dla wychowawcy klasy, gdy uczniowie już opuszczają szkołę i są z nauczycielem bardzo zżyci. Album może być w wersji tradycyjnej – zdjęcia wklejone lub włożone do albumu lub w formie foto książki.

Długopis lub pióro – ponadczasowy prezent, który na pewno przyda się w pracy nauczyciela, w sklepach papierniczych mamy duży wybór zestawów: długopis plus wieczne pióro lub pojedyncze w eleganckich opakowaniach. Ceny od 20 zł.

Książka – lub album związany z dziedziną, którą zajmuje się nauczyciel – może to być książka historyczna, album z malarstwem, muzyczny lub polonistyczny. Oczywiście jeśli nauczyciel jest wam bardziej znany i orientujecie się czym się interesuje możecie wtedy kupić konkretną pozycję.

Pamiętajcie aby nie kupować przedmiotów, które są kompletnie nieprzydatne tzn. figurek z napisami, tabliczek, kubków, zdjęć na płótnie itp. – są to zbędne rzeczy, których nauczyciel w swoim życiu pewnie dostał już niezliczoną ilość i nie ma gdzie tego przechowywać. Dlatego podarujmy coś, z czego skorzysta i będzie mile wspominał uczniów i rodziców. Wspaniałych wakacji dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

    wstecz